Uyarı En iyi kullanıcı deneyimini sunabilmek için sitemizde tarayıcı çerezleri kullanılmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin tarayıcınız aracılığıyla bilgisayarınıza çerez kaydedebileceğini kabul etmiş olursunuz. Ayrıntılı bilgi için "Kişisel Veri Aydınlatma ve Açık Rıza" bilgilendirmesine buradan ve yine aynı şekilde "Kişisel Verilerin Gizliliği ve Korunması Politikamız"a da buradan ulaşabilirsiniz. Tamam

Ödeme ve teslimat

Kargo ile gönderim

Kargo masrafı genellikle ödeme sırasında hesaplanarak size gösterilir.

Teslimat süresinin hesaplanmasında kargo boyutları ve mesafe dikkate alınabilir.
Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim yapıyoruz ve şehir merkezlerine ortalama 1-2 iş günü içerisinde, ilçelere ise ortalama 4-6 iş günü içerisinde teslimat yapılıyor.

Sipariş tutarınız

250₺ ve üzerinde ise,

Türkiye'nin her yerine siparişinizi

ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİYORUZ

Gönderim şekli

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından biri, siparişinizi belirttiğiniz adreste size yerinde teslim edecektir.
Ayrıca dilerseniz kuryenin gelmesini beklemeden teslimat şubesiyle görüşerek şubeden de teslim alabilirsiniz.

Ödeme

Siparişiniz belirlenen tutarın altında ise kargo ücretini kuryeye ödeyebilirsiniz.
Elmacık üzerinde yaptığınız tüm kredi kartı işlemleri bankaların sağladığı güvenlik sertifikası ile korunan, bilgileri bizim dahi görmediğimiz güvenli işlemlerdir.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takibini siparişleriniz arasından yapabilirsiniz.
Faturanız siparişinizde kullandığınız e-posta adresine elektronik ortamda iletilecektir. Spam/gereksiz/önemsiz kutusunu kontrol etmeyi unutmayınız.
Siparişlerinizi cep telefonu üzerinden de verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Elmacik.com’da sisteme gireceğiniz gizli kalması gereken tüm kişisel bilgiler, şirket çalışanlarımız dahil kimsenin ulaşamayacağı şekilde bankanıza ulaştırılır. Bu gizlilik, uluslar arası düzeyde, devletlerce kabul görmüş elektronik güvenlik sertifikası sağlayıcıları tarafından Elmacik.com’a verilen SSL sertifikası ile sağlanmaktadır. Bu sayede bilgileriniz sizinle bankanız arasında şifreli olarak aktarılmakta ve hiçbir şekilde Elmacik.com sunucularına kaydedilmektedir. Herhangi bir şekilde kötü niyetli bir kimse bu verileri ele geçirecek olsa bile, SSL sertifikası ile sağlanmış olan ve dünyaca standart olarak kabul edilen şifreleme sayesinde, bilgiler çözülemeyecektir. Bu şifreleme, pratikte kırılması imkânsız olan bir algoritmadır. Dolayısıyla Elmacik.com çalışanları dahi kredi kartı bilgileri gibi gizli verilere ulaşamazlar.

Güvenlik sertifikası ile korunan sayfalarda, internet tarayıcınızın genellikle adres satırında veya durum çubuğunda bulunan bir kilit işareti görürsünüz. Ayrıca http:// ile başlayan internet adresleri güvenli bölgede https:// olarak değişir. Tarayıcınızdaki kilit işaretine tıkladığınız zaman o sayfayı koruyan güvenlik sertifikasını görüntüleyebilirsiniz.

ÖDEMEDE 3D GÜVENLİK (SECURE) YÖNTEMİ

3D Güvenlik Sistemi, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiştir. Visa ve MasterCard' ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" yöntemleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekârlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

Bu sistemde, sanal ödeme işlemi gerçekleştirilirken, banka tarafından, kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin size veya başka kimselere ait kartları internet ortamında kullanması bu sayede engellenmektedir.

3D Güvenlik Sistemini kullanabilmeniz için, kartınızı bankanız aracılığı ile kaydettirmiş olmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında kartınıza bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlanır. Kart sahibi, sisteme uyumlu olan sitemizde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, siteden bağımsız olarak alıcının kendi bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pencere açılır. Kart sahibi, banka tarafından açılan pencerede şifresini girerek işleme devam eder. Şifre bu ekranda doğrulanınca işlem tamamlanır.