PHILIPS SPK7105 1000DPI SİYAH KABLOLU USB OPTİK MOUSE

Description

Philips Spk 7105 Kablolu Usb 1000 Dpi Optik Mouse Siyah

USB bağlantısı ile kullanılan mouse, ev ve ofis işlemlerinde aktif şekilde verimli olabilir. Kablolu kullanım şekliyle uyumlu olan tüm cihazlarda yararlanılabilir. Elle tam ve rahat kavrama oluşturan yapısı sayesinde uzun süreli işlemlerde yorgunluk hissini en aza indirebilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Mouse 1000 DPI hassasiyet değerine sahiptir. Günlük işlemlerde ve ofis kullanımlarında ideal duyarlılığı gösterebilir.
  • Dijital imaj işleme teknolojisini kullanan optik mouse tipindedir. Bağlandığı cihazla yazılım uyumluluğu gibi bir sorun yaşamadan işlev sunar.
  • 1.5 metrelik USB kablosu masa ve benzeri materyallerin üzerinde ideal hareket alanı bırakır.

Tak Çalıştır Fonksiyonu

Mouse, tak ve çalıştır özelliğinde sunulur. Uyumlu cihazlara bağlandığında kullanıma hazırdır. Ultra hafif yapısıyla çalışma anında el ve bileği yormadan verim alınmasını destekler. Scroll tekerleği tüm uygulamalarınızda hızlı hareket edilmesine yardımcı olur.

Kaliteli Bileşenler

Kullanım alanı ve amacına uygun kaliteli bileşenlerden oluşur. İstemsiz ufak darbelere direnç göstererek uzun ömürlü şekilde yararlanılabilir. Kablo bağlantısı nedeniyle enerji olduğu sürece kesintisiz işlem uygulanabilir. Özel bakım gerektirmeden günün her saatinde hizmet sunabilir.

Rahat Kullanım

Mouse 3 buton yapısına sahiptir. Karmaşık olmayan özelliği ile rahat kullanım desteklenir. Çalışma sırasında ürünün sensörü dijital sinyal işlemcisine sinyal gönderir. Anında ve gerçek zamanlı gerçekleşen değişiklikler tamamen kullanıcı kontrolünde uygulanır.

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
PHILIPS
Color:
  • Black
Ports and Interfaces:
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
77,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
77,99
77,99
2+3 Taksit
39,00
77,99
3+3 Taksit
26,67
80,02

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
77,99
77,99
2+3 Taksit
39,00
77,99
3+3 Taksit
26,52
79,55

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belritilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

Reviews

No reviews found

6955112581043
77,99
In stock
14 days
+
Add to wish list
Ask a question
Delivery
Payment options
Ports and InterfacesUSB
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase