LOGITECH PEBBLE M350 1000DPI OKALİPTÜS BLUETOOTH KABLOSUZ SESSİZ MOUSE 910-005720

Description

Logitech M350 Pebble İnce Kablosuz Bluetooth Mouse

Profesyonel Deneyim

Açık ara sınıfının en kusursuz deneyimini sunan kablosuz Mouse sayesinde dizüstü, masaüstü veya akıllı TV ünitesine kolayca bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz her Bluetooth özelliği cihazda Mouse kullanabilirsiniz.

Üstün Kalite

Konforlu bir deneyim sunan yapısı sayesinde beklentilerinizi mükemmel bir şekilde yerine getiren Mouse ile geniş bir çekim gücü elde edebilir ve dilediğiniz her noktadan cihazların kontrolünü elinzde tutabilirsiniz.

Sınırları Zorlayın

Harikalar yaratan üstün yapısı sayesinde sınırları zorlayan bir deneyime sahip olabilir ve bu sayede rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. İster iş isterseniz oyun sırasında son derece hassas bir deneyim yaşatır.

Mükemmel Performans

Işık hızında işlemler gerçekleştirerek kablosuz Mouse sayesinde sizde özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Ek bir kablo sorunu yaşatmadan son derece kusursuz bir deneyim sunar ve bu sayede görüntü kirliliğini önler.

Son Teknoloji

Tüm kullanıcı tipleri için tasarlanan ergonomik yapısı sayesinde zahmetsiz bir teknolojiye sahip olabilir ve işlemlerinizi gerçek zamanlı bir şekilde ekrana yansıtarak hassas optiği ile kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Şık Tasarım

Yenilikçi yapısı ile göze hitap eden tasarımı bilgisayarla harika görünecek. Dilediğiniz her işlem için Mouse üzerinde bulunan farklı tuş özelliklerini kullanabilir ve asla zahmet çekmeden benzersiz bir deneyim sahibi olabilirsiniz.

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
LOGITECH
Color:
  • Okaliptüs
Ports and Interfaces:
  • Bluetooth
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
444,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
444,99
444,99
2+3 Taksit
222,50
444,99
3+3 Taksit
152,19
456,56

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
444,99
444,99
2+3 Taksit
222,50
444,99
3+3 Taksit
151,30
453,89

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belritilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

Reviews

No reviews found

5099206085695
444,99
In stock
14 days
+
Add to wish list
Ask a question
Delivery
Payment options
Bluetooth Connectivity Ports and InterfacesUSB, Bluetooth Wireless Connectivity
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase