LOGITECH K270 KABLOSUZ SİYAH KLAVYE (920-003761)

Description

Logitech K270 Kablosuz Standart Q Klavye

Uzun Pil Ömrü

Kablosuz şekilde kullanılan bu klavyenin pili çok uzun ömürlüdür. Aktif olarak kullandığınız zamanlarda bile 24 aya kadar pili bitmeyecektir. Uzun süre boyunca aynı piller ile klavyenizi kullanabilirsiniz.

Sıvı Dökülmesinden Korkmayın

Klavyeye sıvı bir maddenin dökülmesi hepimizin ortak korkularındandır. Ancak bu klavye ile bu durum için endişelenmenize gerek kalmaz. Eğer klavyeniz üzerine bir sıvı dökülürse bu sıvı kanallar yolu ile dışarı atılır ve klavyenize hiçbir zarar gelmemiş olur.

Tak Çalıştır Özelliği

Bu özellik ile hiçbir yazılım ve kuruluma ihtiyaç duymadan klavyenizi hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. Taktığınız anda kullanıma hazır duruma gelecektir.

Kablosuz Kullanım

2,4 Ghz kablosuz bağlantı sağladığı için kabloya ihtiyaç duymadan özgür bir şekilde kullanabileceğiniz klavyedir. Kablosuz olarak kullanıldığı için size özgür kullanım olanağı sunacak bir üründür.

Hızlı Değişim Tuşları

Oynatma, duraklatma, internete bağlanma, e- posta gönderme gibi işlemlerinizi çok kolay şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak sekiz adet hızlı değişim tuşuna sahiptir.

Teknik Özellikleri

Ev ve ofis tipi olan bu klavyenin dili Türkçe yani Q klavyedir. Nümerik ve multimedya tuşları bulunmaktadır. Tuşları ultra dayanıklı UV kaplıdır. Paketinden bir adet klavye, Unifying alıcı, iki adet AAA pil ve kullanıcı belgeleri çıkmaktadır. Sıvı dökülmelerine karşı koruma sağlayan kanalları mevcuttur. Tam büyüklükte bir klavyedir. Gelişmiş 2,4GHz kablosuz kullanıma ve sekiz adet hızlı değişim tuşuna sahiptir.

 

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
LOGITECH
Color:
  • Black
Key Layout:
Turkish Q
Ports and Interfaces:
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
439,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
439,99
439,99
2+3 Taksit
226,59
453,19
3+3 Taksit
153,26
459,79

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

5099206033078
439,99
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Key LayoutTurkish Q Ports and InterfacesUSB Wireless Connectivity
Possibly you may be interested
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase