A4 TECH KR-92 USB KABLOLU KLAVYE SİYAH

Free shipping

Description

A4Tech KR-92 Usb Kablolu Multimedya Q Klavye

Mükemmel Deneyim

Sınıfının en kusursuz deneyimini sunan Q klavye sayesinde dilediğiniz işlemi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mükemmel bir kullanım sunarak asla yarı yolda bırakmaz ve işlemlerinize ara vermeden devam edebilirsiniz.

Üstün Kalite

Hızlı ve aktif bir deneyim oluşturarak tüm işlemlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilir ve harikalar yaratabilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakacak zahmetsiz kullanımı sayesinde yazı işleriniz kusursuzca oluşturulabilir.

Kusursuz Performans

Dilediğiniz her an ergonomik yapısı sayesinde üstün bir performans sunan Q klavye ile sizde benzersiz bir kullanım gücü oluşturabilirsiniz. Daima aktif kalarak yazı işlemlerinizi zorluk çekmeden yerine getirebilirsiniz.

Sessiz Yapı

Minimum ses düzeyi ile tuşların kusursuz dizilimi aradığınız yenilikçi yapıyı oluşturarak mükemmel bir performans kazandırır. Dilediğiniz her tuş parmaklarınızın altına konforlu bir deneyim yaşamanız için tasarlanmıştır.

Son Teknoloji

Ayarlanabilir yükseklik başlığı ile kablolu kullanım tipinin en iyisini sunan Q klavye sayesinde bilgisayarlarınızda mükemmel bir deneyim oluşturabilirsiniz. Hızlı ve daima en yüksek kalitede düzeyden işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz.

Şık Tasarım

Üstün özelliklerinin yanında göz hitap eden şık tasarımı bilgisayarlarınıza çok yakışacak. Daima kusursuz bir performans sunarak harikalar yaratabilir ve bu sayede tüm komutlarınızı eksiksiz yerine getirebilirsiniz.

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
A4 TECH
Color:
  • Black
Key Layout:
Turkish Q
Ports and Interfaces:
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
309,00
309,00
2+3 Taksit
157,59
315,18
3+3 Taksit
107,12
321,36

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+32 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

4711421933780
309,00
301,28
Havale ile alıma özel %2.5 indirim
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Key LayoutTurkish Q Ports and InterfacesUSB
Possibly you may be interested
  • Bestsellers
  • Most Popular
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase