A4 TECH 9300F 2.4GHZ KABLOSUZ MULTIMEDIA Q KLAVYE MOUSE SET

Free shipping

Description

A4Tech 9300F V-Track Kablosuz Multimedya Q Klavye Mouse Set

Kablosuz Kullanım

Geliştirilmiş yapısı ile beklentileri fazlasıyla karşılayan kablosuz klavye ve Mouse seti, kullanıcıların en yoğun iş tempolarında bile mükemmel bir deneyim yaşatır. Daha konforlu ve pratik bir deneyim kazanan kullanıcılar zamandan tasarruf edebilir.

Dayanıklı Yapı

Hareketlilik sağlayarak bilek ve kolu asla yormayan klavye seti hassas bir dokunma yüzeyine sahiptir. Algısı son derece yüksek olan klavye ve Mouse seti ile işlemler daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleşerek dayanıklı yapı ile uzun ömürlü bir kullanıma sahip olunabilir.

Ergonomik Deneyim

Fonksiyonel bir deneyim sunan klavye ve Mouse seti ile kullanıcılar oyundan ofis işlerine tüm çalışmalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmenin keyfini çıkarabilir. 2000 dpi çözünürlüğe sahip patentli teknoloji etkili şekilde kullanılır.

Pil Göstergesi

Gösterge durumu sayesinde kablolu kullanım süresini kolayca gözlemleyen kullanıcılar dilerse klavyeyi kablolu bir şekilde de kullanabilir. USB uzatma kablosu sayesinde erişim sorunu yaşamayan kullanıcılar kaliteli bir deneyim sahibi olur.

Otomatik Kapanma

Bilgisayar kapandığında kendiliğinden otomatik olarak kapanan klavye ve Mouse seti enerji tasarrufu sağlar. Bilgisayar çalışmadığında kapandığı için kullanıcılar klavyenin şarjından israf yaşamadan daha uzun süreli kablosuz bir deneyim gerçekleştirebilir.

Ultra İnce Tasarım

19 adet multimedya tuşu, internet tuşu, 15 metreye kadar geniş kapsama alanı ve pil durum uyarısı ile ultra ince bir tasarıma sahip klavye yoğun iş temposunda kullanıcılarına ayrıcalık sunarak ihtiyaçları ideal şekilde karşılar.

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
A4 TECH
Color:
  • Black
Key Layout:
Turkish Q
Ports and Interfaces:
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
799,00

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
799,00
799,00
2+3 Taksit
411,49
822,97
3+3 Taksit
278,32
834,96

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

4711421919579
799,00
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Key LayoutTurkish Q Ports and InterfacesUSB Wireless Connectivity
Possibly you may be interested
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase