UBIQUITI (UBNT) 23DBI 5GHZ LITEBEAM M5 LBE-M5-23 OUTDOOR DIRECTIONAL ANTEN

Free shipping

Description

Ubiquiti Litebeam 5 GHz 23 dBi M5 LBE-M5-23 Dış Mekan Anten

airMax Teknolojisi

Barındırdığı teknolojilerin başında gelen airMax teknolojisi sayesinde QoS ve gelişmiş ölçeklenebilirlik gibi işlevler kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda gelmişmiş mesafenin birleştirilmesinin yanı sıra Zaman Bölmeli Çoklu Erişim ya da TDMA teknoloji aracılığıyla kullanım esnasında söz konusu olan hava süresi verimliliğinden yararlanmak da mümkündür.

Etkili Mesafe

30 kilometre mesafelere kadar 100 Mbps ve daha fazlası veri aktarım hızı bulunmaktadır. Etkili mesafesi ve mesafe içerisinde sağladığı aktarım hızıyla gösterdiği performans bakımından oldukça etkileyici ve kaliteli bir seçenek olmaktadır.

3 Eksen Ayarı

Esneklik bakımından 3 eksen ayarı bulunmaktadır. İşlevsel yönleriyle ele alındığında oldukça etkili çözümler sağlamaktadır. Hem yüksek bir performans söz konusudur hem de daha uzun dizi avantajından söz edilmektedir.

Son Evrim

Gerek kompakt tasarımıyla gerekse hafif yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Genel tasarımı ve sağladığı etkili sonuçlar ele alındığında açık kablosuz geniş bant kategorisinin son evrimi olarak karşımıza çıkar. Yüksek hız performansıyla birlikte lisanssız 5 GHz frekans aralığı ile çalışmasını sürdürmektedir.

Kazançlı Seçenek

Uzun mesafeli bağlantılar için sağlanan kazanç 23dBi düzeyinde olmaktadır. 23 dBi kazanç sağlaması ve yönlü bir anten deseni kullanması dolayısıyla işlevselliği yukarı boyutlara uzanır. Ayrıca yönlü bir anten deseni kullanması ise gelişmiş gürültü bağışıklığını göz önüne getirir.

Lojistik ve Nakliye için Uygun

Hafif bir boyutu bulunması ve kompakt bir tasarıma sahip olması dolayısıyla nakliye lojistik gibi sektörler için uygun ve ideal bir tercihtir

 

Features

Brand:
UBIQUITI
Color:
  • White
Internal 4G:
Ports and Interfaces:
  • Ethernet - Lan (RJ45)
Warranty Period:
36 Months
Network
Number of Antennas:
1
Number of Ports:
1

_payment_options

Credit Card
1.089,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
1.089,99
1.089,99
2+3 Taksit
561,34
1.122,69
3+3 Taksit
379,68
1.139,04

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

810354022326
1.089,99
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Number of Antennas1 Number of Ports1 Ports and InterfacesEthernet - Lan (RJ45)
Possibly you may be interested
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase