TENDA V300 4PORT 300MBPS KABLOSUZ VDSL2 MODEM ROUTER [CLONE] [CLONE]

Description


V300 v3

Yüksek hızlı VDSL2 Modem, 300Mbps Wi-Fi Router ve 4 port switch işlevini tek bir cihazda birleştiren Tenda V300; 2 adet harici yüksek güçlü anteniyle, geniş kapsamlı Wi-Fi alanını rahatlıkla sağlar. V300, VDSL/ADSL, Ethernet WAN dahil olmak üzere birden çok bağlantı türünü desteklemektedir. Tenda'nın V300'ün benzersiz süper kolay kurulumu sayesinde internete kolayca erişebilir, birçok ihtiyaç için birden fazla cihaz yerine tek bir Modem ile internette gezinmenin, video izlemenin ve online oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kalite ve Performans Bir arada! Tüm ihtiyaçlarınızı bir cihazda toplayan (Router, modem ve 4 port switch) Tenda V300 v3 ile internetinizin keyfini sonuna kadar çıkarın! Mükemmel Geniş Bant Hızı V300,  ADSL2+'dan 4 kat daha hızlı 100 Mbps'ye varan VDSL2 Profili 30a'yı destekler. Üstün Wi-Fi Kapsama

V300 2x5dBi güçlü tasarıma sahip yüksek kapsamalı harici antenleriyle, ölü noktaları azaltarak daha iyi Wi-Fi performansı, iletim hızları ve stabil wifi kapsama alanı sağlar.

Çeşitli Bağlantı Türleri V300, fiber kablo, VDSL/ADSL ve Ethernet WAN bağlantı türleri sağlayarak, kullanıcıların çoklu senaryolarda internete erişmelerini sağlar. Kolay Kurulum ve Kullanım Tenda'nın benzersiz kolay kurulum yapısı ile V300, ağ ve Wi-Fi işlevlerinin yapılandırmasını hızla gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek Yıldırım Koruması 6000v'a kadar yıldırım korumasıyla router'ın kullanım ömrünü uzatır. Hepsi Bir Arada Cihaz V300, VDSL2 Modem, 300Mbps Wi-Fi Router veya 4 port switch cihazı olarak her ihtiyacı tek bir noktada toplayan çözüm odaklı bir cihazdır. Daha fazla özellik
Tenda Hakkında
1999 yılında kurulan Tenda, dünya genelinde network aygıtları ve ekipmanları alanında lider üretici ve tedarikçilerinden biridir. Kolay kurulum sahip uygun fiyatlı ağ çözümleri sunan, insanların akıllı yaşam konseptini gerçekleştirmelerinde inovatif ve en modern ürünleri sunmayı hedefleyen uluslararası bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.
Yenilik, Tenda teknolojisinin ruhudur. Tenda'nın yaklaşık 1000 çalışanı bulunan, Shenzhen ve Chengdu iki Ar-Ge merkezi bulunmaktadır; Yaklaşık 3000 çalışanı ve 120000 m2 üretim alanına sahip olan yeni üretim tesisi ise inşaat aşamasındadır.
Tenda ürünleri arasında ev ağları, iş ağı, switch, geniş bant CPE, ağ geçidi, enerji hatları, mobil geniş bant, IP kamera vb. birçok önemli ürünü bulunmaktadır. Mükemmel performans, kaliteli sinyal dağıtımı, kolay kullanım ve kurulum, uzun kullanım ömrü ve en uygun fiyata en yüksek kalite tüm Tenda ürünlerinin ortak özelliğidir.
Tenda, kurumsal kültürü ile dünya genelinde birçok yetenekli genç mezunun büyük kısmının dikkatini çekmektedir. Dünya'nın en önemli üniversitelerinden yaklaşık 120 mezun her yıl Tenda'ya katılarak kurumsal gelişimimize ciddi katkılarda bulunmaktadırlar.

*İstediğiniz yerde ağ ömrünü hızlandırın, koruyun ve akıllı hale getirin.

Features

Brand:
TENDA
Color:
  • White
Internal 4G:
Ports and Interfaces:
  • Wi-Fi
Warranty Period:
24 Months
Network
Number of Antennas:
2
Number of Ports:
4

_payment_options

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
59.999,99
59.999,99
2+3 Taksit
30.599,99
61.199,99
3+3 Taksit
20.800,00
62.399,99

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+32 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

8606
59.999,99
58.499,99
Havale ile alıma özel %2.5 indirim
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Number of Antennas2 Number of Ports4 Ports and InterfacesWi-Fi
Possibly you may be interested
  • Bestsellers
  • Most Popular
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase