TENDA 4G09 AC1200 DUAL-BAND Wİ-Fİ 4G+LTE ROUTER

Description

Ürün Detayları

Tenda 4G09 AC1200 Dual Band 4G LTE Sim Kartlı Router

Performans Gücü

Geniş bant sistemine sayesinde nerede olursanız olun kabloya ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz ileri teknoloji aygıtı bir Router olarak kullanılır. Geniş kapsama alanının yanı sıra fiber bağlantı güvencesi sunan kablosuz internet erişimiyle tercih edilen performans aygıtı bir cihaz modelidir.

Entegre Sistem

Okul, ofis ve uzaktan çalışma alanlarında kullanabileceğiniz teknoloji tasarımı yüksek bir cihaz modelidir. Entegre erişim sisteminin yanı sıra çeşitli veri erişim desteği sağlayabileceğiniz akıcı, geniş bant sistemine sahip kompakt bir sistem aygıtıdır.

Bağlantı Hızı

Dizi ve filmlerin yanı sıra görüntülü sohbetlerin keyfini çıkarabileceğiniz hızlı veri ağına sahip bir sistem aygıtıdır. Güvenli erişim ağı gücüyle 32 cihaza kadar veri paylaşımı yapabileceğiniz 4G bağlantı performansıyla dikkat çeken Sim kart destekli bir cihazdır.

Sorunsuz Çalışır

Sabit internet bağlantısı kesildiğinde modem otomatik olarak kapanarak oldukça sorunsuz ve güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır. 3G ve 4G internet bağlantısına sahip olabileceğiniz kompakt tasarım aygıtı bu cihaz modelidir.

Güvenli Kullanım

Kesintisiz çalışma hızı ile her zaman yanınızda olan mobil internet sağlayıcıları ile temin edebileceğiniz hızlı ve güvenli kullanım güvenliğine sahip bir sistem aygıtıdır.

Frekans Kalitesi

Yüksek frekans özelliğinin yanı sıra veri transfer hızı ile işlemlerinizi oldukça kısa sürede halletmenize yardım eder. Ethernet Port sayısı AC1200 dual band kalitesi sunan fonksiyonel olarak kullanabilen ileri teknoloji aygıtı bir internet sağlayıcısıdır.

 

   

Features

Brand:
TENDA
Color:
  • White
Internal 4G:
Ports and Interfaces:
  • Ethernet - Lan (RJ45)
  • Wi-Fi
Warranty Period:
24 Months
Network
Number of Antennas:
2
Number of Ports:
2

_payment_options

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
3.399,99
3.399,99
2+3 Taksit
1.733,99
3.467,99
3+3 Taksit
1.178,66
3.535,99

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+32 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

6932849430332
3.399,99
3.314,99
Havale ile alıma özel %2.5 indirim
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Number of Antennas2 Number of Ports2 Ports and InterfacesEthernet - Lan (RJ45), Wi-Fi
Possibly you may be interested
  • Bestsellers
  • Most Popular
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase