TURBOX PIRATE MYTH R GT740 NVIDIA GDDR5 128BIT VGA DVI HDMI TEK FAN 2GB EKRAN KARTI

Free shipping

Description

Turbox NVIDIA GeForce GT 740 Pirate Myth R 2 GB 128 Bit GDDR5 Ekran Kartı

Yüksek Performanslı Grafikler Sizleri Bekliyor

Üstün multi medya performansı ve grafiklere ne dersiniz? OC selected 1033 mHz OC edilmiş çekirdek sayesinde üstün performansın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu performans size özellikle oyun oynadığınız zaman çok yardımcı olacak. En iyi oyun oynama deneyimi Turbox ile yaşanır!

Dış Etkenlere Karşı Dayanıklı

Ürün dış etkenlere ve toza karşı dayanıklıdır. Bu dayanıklılık sayesinde yüzde 25 daha fazla uzun ömürlüdür. Bir kere Turbox alanlar bir daha yeni ekran kartı almıyorlar. Ürün bir ömür boyu, yıllar sonra bile halen ilk gün olduğu gibi verimle çalışabiliyor. Siz de Turbox alın, bir ömür ekran kartını kullanın!

Çok Daha Hızlı Sonuçlar

Turbox için birinci sınıf alaşımlar kullanılmıştır. Diğer sıradan ekran kartları ile kıyaslandığı zaman bu ürün yüzde 15 daha hızlıdır ve 2,5 kat daha uzun süre boyunca çalışabilir. Çalışan kartların ısısı en etkili şekilde dağılacaktır. Çünkü üründe özel fanlar tasarlanmıştır.

Kolay Ayar Yapın

Turbox ile patron sizsiniz! GPU Tweak saat hızı, fan performansı, voltajı ve çok daha fazlasını siz ayarlayabilirsiniz. Sezgisel ara yüz sayesinde ara yüz kolayca ayarlanıp, ideal ayarlarda üründen maksimum fayda alabilirsiniz.

Serinlik Size Kazandırı

Özel tasarlanan bu ekran kartı, daha akıcı, daha hızlı ve daha ayrıntılı bir kullanım sunuyor. GPU Tweak yazılımı, kolay ayarlamaya yardımcı olur. Kart sayesinde görüntüleri internet üzerinden gerçek zamanlı izleyebilirsiniz. Özel fanı, uzun süre kullanımda bile serinlik katar.

Gerçek Gücü Ortaya Çıkarın

Ge Force CUDA desteği sayesidne GPU’nuzun gerçek gücünü ortaya çıkarmak için hazır olun. İşlemciler arasında 10 kat daha hızlı geçiş yapabilirsiniz. Etkileyici patlamalar ve gerçekçi karakterler sizi bekliyor.

Features

Brand:
TURBOX
Color:
  • Black
Fan Amount:
1
Low Profile (LP):
Ports and Interfaces:
  • HDMI
  • VGA (D-Sub)
  • DVI
Warranty Period:
24 Months
Graphics (GPU)
GPU Bit:
128Bit
GPU Chipset:
Nvidia
GPU Memory:
2GB
GPU Model:
GT740

_payment_options

Credit Card
1.519,00

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
1.519,00
1.519,00
2+3 Taksit
782,29
1.564,57
3+3 Taksit
529,12
1.587,36

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

8682811690018
1.519,00
In stock
+
Add to wish list
Ask a question
Delivery
Payment options
GPU Bit128Bit GPU ChipsetNvidia GPU Memory2GB GPU ModelGT740 Ports and InterfacesHDMI, VGA (D-Sub), DVI
Possibly you may be interested
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase