THERMALTAKE PCI-E X16 RISER CABLE AC-053-CN1OTN-C1

Free shipping

Description

Thermaltake Pcı-E X16 Riser Cable AC-053-CN1OTN-C1

THERMALTAKE PCI-E X16 RISER CABLE AC-053-CN1OTN-C1Thermaltake Gaming PCI-E 3.0 X16 Yükseltici Kablo

Olağanüstü kalitede olan Thermaltake Gaming PCI-E 3.0 Yükseltici Kablo, en zorlu oyun sistemi ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli GPU çözümlerini destekleyin ve herhangi bir oyun kasasına dahil edilen kabloyla eşleştirin. Yüksek hızlı kablo, EMI koruma kılıfı, dayanıklı kullanım ve kolay kurulum gibi özellikler, beklentilerinizi aşmanız için yapılmıştır.

En Yüksek Hızlı Kablo

Kablo, hızlı grafik veri iletimi özelliğine sahiptir, bu da bant genişliğini 8 Gb / sn'ye kadar genişletme yeteneğine sahip olduğu ve oyun oynamak için mükemmel bir deneyim sunduğu anlamına gelir.

Dayanıklı PCB Tasarımı

Kablo, sinyallerin olabildiğince eksiksiz iletilmesini sağlarken, sinyal kaybını en aza indirmek için her iki uçta güçlü bir PCB kullanır. Kısacası, bu tasarım mükemmel sinyal bütünlüğü sağlamayı amaçlamaktadır.

EMI Koruyucu Kapak

Elektromanyetik girişim kalkanı, elektromanyetik frekansların girip çıkan emisyonlarına karşı koruma sağlamak, performanstaki bozulmayı ve bozulmayı en aza indirmek için kabloyu iletken veya manyetik malzemelerle kaplar.

Dayanıklı Kullanım ve Kolay Kurulum

Gaming PCI-E 3.0 Yükseltici Kablo, GPU'nuzun yerleşimi üzerinde daha fazla kontrolün yanı sıra en iyi bağlantı ve kullanım ömrünü sağlar. Hem AMD'yi hem de Intel anakartları destekler.

Thermaltake Gaming PCI-E 3.0 X16 Yükseltici Kablo Takma Uyarısı
1. Takarken PCI-e kablosunu katlamayın Kabloya zarar vermemek için, lütfen yükleme sırasında PCI-e kablosunu katlamayın

2. Lütfen anakart PCI-e 3.0 yuvasına bağlayın (X16 modunda) PCI-e 3.0 bant genişliğini kullanabilmek için, lütfen PCI-e kablosunu PCI-e 3.0 X16 arayüzüne taktığınızdan emin olun.

Daha Fazla Bilgi

P/NAC-053-CN1OTN-C1
MODELTT Gaming Riser Cable PCI-E 3.0 X16
KABLO UZUNLUĞU200mm (7.9 inch)
NET AĞIRLIK0.08kg / 0.17 lb
RENKSiyah
MALZEMEPCB ve Bakır
ARAYÜZPCI-E 3.0

Features

Brand:
THERMALTAKE
Color:
  • Black
Low Profile (LP):

_payment_options

Credit Card
1.029,00

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
1.029,00
1.029,00
2+3 Taksit
529,94
1.059,87
3+3 Taksit
358,44
1.075,31

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

4717964409744
1.029,00
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Possibly you may be interested
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase