TURBOX GUNPIKE TR-K5 USB KABLOLU GAMING STANDART Q IŞIKLI METAL KASA KLAVYE

Description

Turbox GunPike TR-K5 Usb Kablolu Işıklı Metal Kasa Mekanik Hisli Gaming Q Klavye

Kablolu Tasarım

Kablolu bir bağlantı seçeneği bulunan klavye, tak çalıştır özelliği ile kolay bir kullanım sunar. Oyuncu klavyenin kullanılması için herhangi bir kurulum dosyasına ya da yazılım bağlantısına ihtiyaç duyulmaz.

Ergonomik Tuşlar

Yüksek hisli mekanik tuşlara sahip olan klavyenin kullanılması için gereğinden fazla güç uygulanmasına gerek yoktur. Yüksek hassasiyetle tasarlanmış olan klavye, en hassas konutları ve donuşları bile algılayarak, kullanıcıların yorulmasını engelleyen bir hızda işleme koyar.

Uzun Kullanım Ömrü

Dayanıklı ve kaliteli üretim malzemeleri kullanılarak geliştirilmiş olan klavye, uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Oyuncu klavye, düşme ya da çarpma gibi fiziksel etkilere karşı korunaklı bir yapıdadır. Bilgisayarlar değişse bil klavye uzun yıllar kullanılmaya devam edilir.

Hızlı Kontrol

El yapısına uygun bir tasarıma sahip olan oyuncu klavyesi, hızlı bir işlem gücü sunar. Eş zamanlı işlem yapma yetisine sahip olan klavye ile özellikle online oyunlarda daha yüksek bir oyun performansı elde edilir.

LED Aydınlatma

Renkli bir LED ışıklandırma sistemine sahip olan oyuncu klavye, karanlık ortamlarda da kullanılır. Güçlü bir aydınlatmaya sahip olan ürün, yüksek performans sağlar.

Yüksek Uyumluluk

Türkçe harflerden oluşturulmuş olan klavye, herhangi bir alışma süreci gerektirmez. Hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlarda kullanılmaya uygun olan ürün, tüm bilgisayar modelleri ve işletim sistemleri ile uyumlu çalışan bir yapıya sahiptir.

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
TURBOX
Color:
  • Black
Key Layout:
Turkish Q
Ports and Interfaces:
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
184,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
184,99
184,99
2+3 Taksit
92,50
184,99
3+3 Taksit
63,27
189,80

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
184,99
184,99
2+3 Taksit
92,50
184,99
3+3 Taksit
62,90
188,69

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata olabilir. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli olmayabilir.

Reviews

No reviews found

8682811690964
184,99
In stock
+
Add to wish list
Ask a question
Delivery
Payment options
Key LayoutTurkish Q Ports and InterfacesUSB
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase