PHILIPS SPK6214 USB TÜRKÇE Q MULTIMEDIA KLAVYE

Description

Philips SPK6214 K214 Usb Kablolu Multimedya Q Klavye

Konforlu Kullanım

İnce yapısı ve sahip olduğu ideal boyuttaki tuşlar ile bu klavyeyi kullanmanız çok daha kolay olacaktır.

Kablolu Kullanım

Kablolu şekilde kullanılabilen bu klavyenin kablo boyu ideal boyuttadır. Tak çalıştır özelliği ile klavyenizi bilgisayarınıza takarak hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Kaliteli Tuş Baskısı

Tuşların baskı kalitesi çok yüksek olduğu için klavye üzerinde bulunan harfler, rakamlar, noktalama işaretleri gibi göstergeler son derece kalıcı olacaktır. Bu özellik sayesinde ne kadar çok kullanırsanız kullanın uzun yıllar boyunca klavyenizin üzerindeki göstergeler silinmeden kalacaktır.

Kullanışlı ve Şık

Son derece şık ve ince bir tasarıma sahip olan bu klavye ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bu ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı çok kolay olacaktır.

Tak Çalıştır Özelliği

Bu özellik ile hiçbir yazılım ve kuruluma ihtiyaç duymadan klavyenizi hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. Taktığınız anda kullanıma hazır duruma gelecektir. Bu özellik hızlı ve kolay kullanım imkânı sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri

USB bağlantı tipine sahip bir üründür. Klavyenin üzerinde 104 adet tuş bulunmaktadır. Siyah renkte olan bu klavye son derece şık ve sade bir tasarıma sahiptir. 45,5x16,5x2,4cm boyuta sahiptir. Tak çalıştır özelliği ile kolay ve pratik kullanım sağlayacaktır. Klavyenin dili Türkçe yani Q klavyedir. Kurumsal ofis tipi bir klavyedir. Ofisiniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
PHILIPS
Color:
  • Black
Key Layout:
Turkish Q
Ports and Interfaces:
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
96,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
96,99
96,99
2+3 Taksit
49,95
99,90
3+3 Taksit
33,78
101,35

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
96,99
96,99
2+3 Taksit
49,95
99,90
3+3 Taksit
33,95
101,84

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata alabilirsiniz. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli değildir. Bireysel kartlarda ise artı (ek) taksit bankanızın inisiyatifinde olup yeni kurallar çerçevesinde kampanya bankanın dilediği zaman sonlandırılabilir ve ek taksit vermeyebilir.

Reviews

No reviews found

8712581759094
96,99
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Key LayoutTurkish Q Ports and InterfacesUSB
Possibly you may be interested
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase