LOGITECH K380 BLUETOOTH SIYAH KLAVYE 920-007586

Description

Logitech K380 Bluetooth Multimedya Türkçe Q Klavye

Kusursuz Deneyim

Gelişmiş özellikleri ile daima aradığınız kusursuz deneyimi sunan üstün yapısı harikalar yaratmanız için yeter. Multimedya özellikleri sayesinde alışık olduğunuz tuş dizilimini son derece hassas ve mükemmel bir biçimde ortaya koyar.

Zengin Yapı

Artırılmış zengin teknolojisi sayesinde aradığınız kaliteli hizmetten mükemmel bir biçimde yararlanabilir ve rakiplerinize fark yaratacak bir kullanım yaşayabilirsiniz. Üstün performans etkisi dilediğiniz her yerde mükemmel bir deneyim kazandırır.

Sınıfının En İyisi

Açık ara sınıfının en kusursuz performansını sunan multimedya özellikleri sayesinde tek bir tuşla ergonomik bir kullanım sağlayabilir ve zahmetsiz bir deneyimi son derece dayanıklı dış yüzeyi sayesinde uzun ömürlü bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Son Derece Ergonomik

Oldukça konforlu yapısı tuşları her kullanışta minimum ses çıkararak özellikle yazı yazma işlemlerinizde en az gürültü kirliliği oluşturur. Bu sayede dilediğiniz her yerde her zaman güvenle kullanım sağlayabilirsiniz.

Benzersiz Kullanım

Üstüm yapısı ile beklentilerinizi ayrıcalıklı bir biçimde yerine getiren multimedya klavye sayesinde daima aktif ve hızlı işlem yetenekleri kazanabilir, sınıfının en kusursuz deneyimi ile ekonomik bir alışveriş yapmış olabilirsiniz.

Ayrıcalık Sunar

Sıra dışı bir deneyim sunan Bluetooth bağlantılı Q klavye ile sizde her komutta daima en ayrıcalıklı deneyime ulaşabilir ve ışık hızında yeni işlem yetenekleri kazanarak kusursuz bir performans yaşayabilirsiniz.

 

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
LOGITECH
Color:
  • Black
Key Layout:
Turkish Q
Ports and Interfaces:
  • Bluetooth
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
679,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
679,99
679,99
2+3 Taksit
340,00
679,99
3+3 Taksit
232,56
697,67

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
679,99
679,99
2+3 Taksit
340,00
679,99
3+3 Taksit
231,20
693,59

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata olabilir. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli olmayabilir.

Reviews

No reviews found

5099206061545
679,99
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Bluetooth Connectivity Key LayoutTurkish Q Ports and InterfacesBluetooth Wireless Connectivity
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase