A4 TECH KD-600 Q TURKÇE USB X-SLIM MULTIMEDYA KLAVYE

Description

A4Tech KD-600 Usb Kablolu Multimedya Q Klavye

Yenilikçi Tasarım

Benzersiz bir deneyim yaratan yenilikçi yapısı sayesinde sizde sınıfının en benzersiz deneyimine ayrıcalıklı bir biçimde sahip olabilirsiniz. Üstün kalitesi ile fark yaratan sistemi kusursuz bir işlem önceliği oluşturur.

Üstün Yapı

Tüm işlemlerinizde daima en kaliteli deneyimi yaşayarak kusursuz bir performans gerçekleştirebilir ve açık ara sınıfının en yenilikçi çözümlerini üretebilirsiniz. Multimedya özellikleri sayesinde aradığınız kaliteye anında ulaşabilirsiniz.

Konforlu Kullanım

Kusursuz bir deneyim sunan ayrıcalıklı özellikleri sayesinde yazı yazma işlemlerinize yeni bir kimlik kazandıran konforlu tuş sıraları alışık olduğunuz düzende kaliteli bir deneyim yaratmak adına geliştirilmiştir.

Sınıfının En İyisi

Daima kusursuz bir performans yaratarak sınıfının en kusursuz işlemlerine olanak yaratan yapısı sayesinde hızlı ve daima aktif kalarak işlemlerinizi konforlu bir biçimde yerine getirebilir rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Harikalar Yaratır

Ultra konforlu yapısı sayesinde hız katan deneyimi size daima kaliteli bir hizmet anlayışı sunar. Multimedya özelliklerini kusursuz bir biçimde kullanarak işlemlerinizi daha rahat bir biçimde yerine getirebilirsiniz.

En Son Teknoloji

İşlem önceliği sunan birçok özelliği oldukça kolay bir biçimde kullanmanız için tasarlanan yapısı sayesinde sizde daima en kaliteli performansa oldukça benzersiz bir biçimde kullanmanın keyfinin çıkarabilirsiniz.

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
A4 TECH
Color:
  • Black
Key Layout:
Turkish Q
Ports and Interfaces:
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
169,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
169,99
169,99
2+3 Taksit
85,00
169,99
3+3 Taksit
58,14
174,41

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
169,99
169,99
2+3 Taksit
85,00
169,99
3+3 Taksit
57,80
173,39

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata olabilir. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli olmayabilir.

Reviews

No reviews found

4711421881357
169,99
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Key LayoutTurkish Q Ports and InterfacesUSB
Possibly you may be interested
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase