A4 TECH FK10 USB KABLOLU MULTIMEDIA KLAVYE TURUNCU

Description

A4Tech FSTYLER FK10 Usb Kablolu FN Multimedya TR Q Klavye

Sınıfının En İyisi

Kusursuz bir deneyim sunan Q klavye sayesinde sizde benzersiz bir performans yaratabilir ve bu sayede ayrıcalık sahibi olabilirsiniz. Üstün kalitesini daima ortaya koyar ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Ayrıcalık Sunar

Mükemmel teknolojisi ve USB port girişi ile son derece zahmetsiz bir deneyim oluşturan Q klavye ile yenilikçi bir kullanım sahibi olabilirsiniz. Q klavyenin benzersiz yapısı ile multimedya özelliklerini dilediğiniz gibi deneyimleyebilirsiniz.

Benzersiz Yapı

Ayrıcalık sunan yapısı daima kullanım kolaylığı yaratarak on parmak klavye kullanımlarınızda rahatlığınızı ön planda tutarak kullanımlar geliştirir. İşlemlerinizi ışık hızında gerçekleştirir ve zahmet çekmezsiniz.

Kusursuz Deneyim

Uzun kablo boyutları sayesinde asla yarı yolda bırakmayan yapısı size kusursuz bir performans oluşturur. Beklentilerinizi mükemmel şekilde tamamlar ve bu sayede dilediğiniz her an kusursuz bir profesyonellik kazanabilirsiniz.

Harikalar Yaratın

Yeteneklerinizi geliştiren yapısı sayesinde daima en kusursuz bir performansı dilediğiniz gibi kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ergonomik boyutları sayesinde tüm kullanıcı tiplerine hitap eder.

Dayanıklı Malzeme

Son derece hassas ve dayanıklı yapısı sayesinde ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten Q klavye sayesinde daima kusursuz bir deneyim yaşayabilir ve bu sayede işlem önceliğinizi elinizde tutabilirsiniz.

 

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
A4 TECH
Color:
  • Orange
Key Layout:
Turkish Q
Ports and Interfaces:
  • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

_payment_options

Credit Card
199,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
199,99
199,99
2+3 Taksit
100,00
199,99
3+3 Taksit
68,40
205,19

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
199,99
199,99
2+3 Taksit
100,00
199,99
3+3 Taksit
68,00
203,99

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belritilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

Reviews

No reviews found

4711421942812
199,99
In stock
14 days
+
Add to wish list
Ask a question
Delivery
Payment options
Key LayoutTurkish Q Ports and InterfacesUSB
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase