TP-LINK EAP225 AC1350 MBPS KABLOSUZ ÇİFT BANTLI GIGABIT TAVANA ACCESS POINT

Free shipping

Description

TP-Link EAP225 AC1350 Mbps Kablosuz MU-MIMO Gigabit Tavan Tipi Access Point
  • 2.4GHz'de 450Mbps, 5GHz'de 867Mbps'de toplam 1317Mbps WiFi hızı
  • Ücretsiz Omada Denetleyici Yazılımıile yüzlerce EAP'yi kolayca yönetmelerini sağlar
  • 802.3af ve Pasif PoE desteği ile uyumluluk, dağıtımı zahmetsiz ve esnek hale getirir
  • Captive portal konuk kimlik doğrulaması için uygun bir yöntem sağlar
  • Bant kontrollü ile Daha hızlı bağlantı için Dual band cihazları otomatik olarak daha geniş olan 5GHz bandına taşır
  • MU-MIMO, erişim noktaları aynı anda birden fazla cihazla veri aktarımı yapmak, bağlantıları hızlandırır
  • Beamforming hızlı ve istikrarlı bir WiFi deneyimi sağlayarak, en çok ihtiyaç duyduğunuz yere işaret ediyor.
  • Gelişmiş bir ağ yönetimi için yönetim VLAN'yı destekler
  • Erişim noktaları otomatik olarak yeniden başlatılacak ve seçtiğiniz saatlerde WiFi açılıp kapandığında zamanlamalar ayarlanabilir


MU-MIMO Teknolojisiyle Üstün WiFi Hızları En yeni 802.11ac Wave 2 MU-MIMO teknolojisiyle donatılan EAP225, 1350 Mb/s’ye varan çift bantlı WiFi hızını aynı anda birden çok cihaza birden kolaylıkla sağlar. Merkezileştirilmiş Yönetim için Kolaylık (Omada Controller Yazılımı) Aynı anda yüzlerce EAP cihazını tek bir noktadan yöneterek izleyebilirsiniz. TP-Link Omada Controller yazılımı, sezgisel bir yönetim arabirimi sunar. İnternete bağlı herhangi bir bilgisayardan ağın tamamını kontrol edebilir ve ayrıntılarıyla görüntüleyebilirsiniz. Ekstra bir maliyet ve bu konuda özel bir eğitim almış olmanıza gerek yoktur. Kuruluş düzeyinde kablosuz bağlantı yönetimi, hiç bu kadar etkili ve uygun maliyetli olmamıştı. Facebook ve SMS Destekli Etkili Misafir Kimlik Doğrulaması Captive Portal, yalnızca ağı kullanmaya yetkili olan misafirleri tutmayı sağlayarak, cihazlarda Wi-Fi erişimi sağlamak için rahat ve kullanıcı dostu bir yöntem sunar. SMS ve Facebook ile kimlik doğrulama özelliğinin eklenmesi sonucunda Captive Portal’ı kullanarak daha kolay bir şekilde bağlantı kurabilir ve işinizi güçlendirebilirsiniz. Kolay Kurulum İçin Birden Fazla PoE Seçeneği Hem 802.3af PoE hem de Pasif PoE güç kaynağı desteğine sahip olan EAP225, PoE anahtarı veya PoE bağdaştırıcı yoluyla güç alabilir. Böylece cihaz, zahmetsiz ve esnek bir şekilde devreye alınabilir. Çok Kullanıcılı İş Ortamları İçin Birleşik WiFi Omada kuruluş düzeyi 11ac WiFi çözümü, evde kullanım için geliştirilen standart yönlendiriciler ve erişim noktalarında tespit edilen istikrar sorunları yaşanmadan, büyük alanlarda çok sayıda kullanıcı tarafından yoğun kullanımı yönetecek şekilde geliştirilmiştir. Oteller, salonlar, mağaza zincirleri, okullar ve restoranlar için mükemmel bir seçimdir.

Features

Brand:
TP-LINK
Color:
  • White
Internal 4G:
Warranty Period:
24 Months
Network
Number of Antennas:
0

_payment_options

Credit Card
1.929,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
1.929,99
1.929,99
2+3 Taksit
965,00
1.929,99
3+3 Taksit
660,06
1.980,17

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
1.929,99
1.929,99
2+3 Taksit
965,00
1.929,99
3+3 Taksit
656,20
1.968,59

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata olabilir. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli olmayabilir.

Reviews

No reviews found

6935364096915
1.929,99
In stock
+
Add to wish list
Ask a question
Delivery
Payment options
Number of Antennas0
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase