Warning Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

BLOODY G200S 2.0 STEREO GAMER KULAKLIK MIC.-USB

Ask a question
4711421957373
221,99
In stock
14 days
+
Add to wish list
Delivery
Payment options
Why Elmacik?
 • — 24 months warranty 
 • — Easy returns 
 • — Fast Shipping 
 • — Good price 
 • — Quality service 
Ports and InterfacesUSB Warranty Period24 Months

Bloody G200S Stereo Oyuncu Kulaklığı

Ses kalitesini hissettirir. Kulaklığın ses kalitesini ortaya koyar. Oyuncu kulaklığıyla oyunlarda çok daha verimli anlar yaşayabilirsiniz. Kazanma duygunuzu arttırır. Her kullanıcıya teknolojiyi yaşatır. Oyun oynarken ya da müzik dinlerken kullanılabilir. Baş bölgesinde basınç hissine sebep olmaz. Sağlıklı bir yaşam sunmaya devam eder.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 • Sesleri en güzel şekilde yansıtır.
 • Oyunlarda sesleri daha rahat duymanıza yardımcı olur.
 • Kulaklık uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Yüksek Enerji

Kulaklıkla enerjiniz her daim yüksek kalır. Oyun oynarken enerjiniz artar. Kendinizi çok daha keyifli hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra müzik dinlerken de enerji sağlar. Kullanırken aynı keyfi yeniden yaşatır.

Günlük Rahat Kullanım

Kulaklığı günlük olarak da kullanabilirsiniz. Rahat ve konforlu yapısından asla taviz vermez. Kulaklık kulakları da rahatsız etmez. Kulak zarının zarar görmemesi için kaliteli kulaklık kullanılmalıdır. Bu konuda kulakları destekleyen bir tasarımı vardır. Oyun oynarken her zaman rahatınızı düşünür.

Tarzınızı Yansıtır

Kulaklık tasarım açısından etkileyici bir yapıdadır. Tarzını yansıtmak isteyenler için özel bir tasarıma sahiptir. Kulaklık kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Böylece dayanıklı yapısını korur. Yenilikçi ve modern yapıya sahiptir. Her tarza uyan kulaklık uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. İstediğiniz yerde kullanım imkanı sunar. Tarzıyla diğer kulaklıklardan farkını ortaya koyar. Bugüne kadar kullandığınız ürünleri unutup yeni tarza alışacaksınız. Tarzıyla yeni nesli etkileyen bir tasarıma sahiptir.

Bluetooth Connectivity:
Brand:
BLOODY
Color:
 • Black
 • Red
Ports and Interfaces:
 • USB
Warranty Period:
24 Months
Wireless Connectivity:

No reviews found

Credit Card
221,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
221,99
221,99
2 Taksit
113,83
227,65
3 Taksit
76,51
229,54
4 Taksit
57,86
231,42
5 Taksit
46,66
233,31
6 Taksit
39,20
235,20

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belritilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase