HP 14-CF3014NT I3-1005G1 4GB 256GB SSD W10 HOME 14" 4H1G2EA

Description

Şık. İnce. Tarz sahibi tasarım.
Taşınabilirlik için tasarlanmış bu hafif dizüstü bilgisayar, küçük bir kasada geniş ekran alanı sunan ve 6,5 mm kalınlığındaki son derece dar çerçeveli mikro kenarlı bir ekrana sahiptir.

Hızlı yanıt veren ve güvenilir performans.
Intel® Core™ işlemci[2] ve süper hızlı yanıt veren hassas dokunmatik panel ile gezinme, yayın akışı[3] ve daha fazlasını yapmak için her zamankinden daha fazla güce sahip olursunuz.

Bağlı kalın ve eğlenmeye devam edin
Uzun süre dayanan pil ömrüne ve hızlı şarj teknolojisine sahip bu dizüstü bilgisayarda gün boyu çalışabilir ve oyun oynayabilirsiniz. Fotoğraflar, videolar ve müzik için sabit sürücü depolama alanının yanı sıra yeni nesil bağlantı özellikleri için USB-C™ bağlantı noktası[1] içerir.

Windows 10
Windows'un tanıdık özellikleri sayesinde eskisinden daha iyi bir şekilde mükemmel işler ortaya koyun. [4]
10. Nesil Intel® Core™ işlemci
Güçlü ve hızlı tepki veren performans deneyimiyle üretkenliğinizi artırın. Hızlandırılmış performansla sürükleyici eğlencenin ve oyun oynamanın keyfini çıkarın, akış gerçekleştirin ve içerik oluşturun. [5]
yansıma önleyici panel
yansıma önleyici panelle güneşin ve en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarın. Yansıma önleyici düşük parlaklığa sahip yüzey dışarıdayken daha az yansıma olmasını sağlar.

Özgürlük veren pil ömrü
Yeniden şarj etme endişesi yaşamadan gününüze devam edin. 9 saat 15 dakikaya varan pil ömrü sayesinde kablo kullanmak zorunda kalmadan daha fazla çalışabilir, izleyebilir ve vakit geçirebilirsiniz. [6]
PCIe SSD depolama
256 GB'a kadar PCIe SSD depolama ile adeta ışık hızında, saniyeler içinde açılır.

İşletim Sistemi
Windows 10 Home 64 – kullanılabilir olduğunda Windows 11'e ücretsiz yükseltme [38]

İşlemci Markası
Intel® Core™ i3 1005G1

Ekran
35,6 cm (14") diyagonal HD ekran

Ağırlık
1,47 kg'dan başlayan ağrlk

Bellek boyutu
4 GB DDR4

Pil ömrü
9 saat 15 dakikaya kadar

Depolama kapasitesi 01
256 GB SSD

+Tam Ürün Özelliklerini Görüntüleyin

Kullanılabilir bağlantı noktaları
1 SuperSpeed USB Type-C® 5 Gbps veri aktarım hızı
2 SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı
1 HDMI 1.4b
1 RJ-45
1 AC smart pin
1 birleşik kulaklık/mikrofon

Özellikler

 1. [1] USB Type-C™ ve USB-C™ USB Implementers Forum'un ticari markalarıdır.
 2. [2] Çok çekirdek teknolojisi, belirli yazılım ürünlerinin performansını artırmak için tasarlanmıştır. Bu teknolojinin kullanımından bazı müşteriler veya yazılım uygulamaları yararlanamayabilir. Performans ve saat frekansı, uygulama iş yükünün yanı sıra donanım ve yazılım yapılandırmanıza göre değişiklik gösterir. Intel, Intel logosu, Intel Inside, Intel Core ve Core Inside, Intel Corporation'ın ve bağlı şirketlerinin ABD'de ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır.
 3. [3] İnternet hizmeti gerekir ve ürünle birlikte sunulmaz.
 4. [7] Kablosuz erişim noktası ve internet hizmeti gerekir. Herkese açık kablosuz erişim noktalarının kullanılabilirliği sınırlıdır. 802.11ac WLAN teknik özellikleri taslak niteliğindedir ve nihai değildir. Nihai teknik özellikler, taslak teknik özelliklerden farklı olursa bu durum dizüstü bilgisayarın diğer 802.11ac WLAN cihazlarıyla iletişim kurma yeteneğini etkileyebilir. Bluetooth® sahibine ait bir ticari markadır ve HP Inc. tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Kablosuz erişim noktası ve internet hizmeti gerekir ve ayrı satılır. Herkese açık kablosuz erişim noktalarının kullanılabilirliği sınırlıdır. Wi-Fi 5 (802.11ac), önceki Wi-Fi 5 teknik özellikleriyle geriye dönük olarak uyumludur.
 5. [8] Gerçek aktarım hızı değişebilir. USB Type-C® ve USB-C®, USB Implementers Forum'un ticari markalarıdır.
 6. [9] Özelliklerin açıklanan işlevleri sağlaması için yazılım veya diğer üçüncü taraf uygulamalar gerekebilir.
 7. [10] Kayıt tarihinden itibaren bir yıl boyunca 100 GB ücretsiz çevrimiçi depolama alanı. İptal koşulları da dahil olmak üzere tüm ayrıntılar ve kullanım şartları hakkında bilgi almak için www.dropbox.com web sitesini ziyaret edin. İnternet hizmeti gerekir ve ürüne dahil değildir.

Teknik Nitelikler

 1. © Copyright 2022 HP Development Company, L.P. Bu belgede yer alan bilgiler önceden haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürün ve hizmetlerine ilişkin sunulan tüm garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte verilen açık garanti bildirimlerinde belirtilmiştir. Bu belgede yer alan hiçbir ifade ek garanti oluşturacak şekilde yorumlanamaz. HP, bu belgedeki teknik hatalardan veya yazım hatalarından ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.
 2. Intel, Core, Optane, Celeron, Pentium, Iris, XMM ve Thunderbolt, Intel Corporation veya yan kuruluşlarının ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır. AMD, Ryzen, Athlon ve Radeon, Advanced Micro Devices, Inc.'nin ticari markalarıdır. Bluetooth, sahibine ait bir ticari markadır ve HP Inc. tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. NVIDIA ve GeForce, NVIDIA Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerde ticari ve/veya tescilli ticari markalarıdır. USB Type-C® ve USB-C®, USB Implementers Forum'un tescilli ticari markalarıdır. DisplayPort™ ve DisplayPort™ logosu, Video Electronics Standards Association (VESA®) kuruluşunun ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. McAfee ve McAfee LiveSafe, McAfee LLC'nin ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. ENERGY STAR, ABD Çevre Koruma Dairesi'nin tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Features

Bluetooth Connectivity:
Brand:
HP
Fingerprint Scanner:
Internal 4G:
Operating System Family:
Windows
Optical Drive:
Ports and Interfaces:
 • Bluetooth
 • Ethernet - Lan (RJ45)
 • HDMI
 • USB 2.0
 • USB 3.0
SIM Card Support:
SSD Capacity:
256GB
Warranty Period:
24 Months
Memory (RAM)
Memory Technology:
DDR4
RAM Amount:
4GB
RAM Speed:
2666MHz
Screen
Screen Size:
14
Touchscreen:
Processor (CPU)
CPU Brand:
Intel
CPU Cores:
2
CPU Family:
Intel Core-i3
CPU Generation:
10

_payment_options

Credit Card
5.819,99

_installments
Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
5.819,99
5.819,99
2+3 Taksit
2.910,00
5.819,99
3+3 Taksit
1.990,44
5.971,31

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. Kampanyaya Akbank Axess kartlar dahil olup diğer banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Installment plan
Monthly Payment
Total price
Tek Çekim
5.819,99
5.819,99
2+3 Taksit
2.910,00
5.819,99
3+3 Taksit
1.978,80
5.936,39

Artı (ek) taksit kampanyası bankanızın inisiyatifinde olup şartları değişebilmektedir. TEB bireysel ve ticari kartlar ile Şekerbank ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.) Kampanya bankanıza bağlı olup tüm kartlarda geçerli olmayabilir.

ÖNEMLİ NOT: Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Merkez Bankası genelgeleri nedeniyle ticari kartlarınızda taksitli işlem izni olmayabilir. Taksit yapıyor gibi görünse de ödeme sırasında hata olabilir. Taksit yapsa dahi artı (ek) taksitler ticari kartlarda geçerli olmayabilir.

Reviews

No reviews found

196068730475
5.819,99
Out of stock
Ask a question
Delivery
Payment options
Bluetooth Connectivity Operating System FamilyWindows Ports and InterfacesHDMI, Ethernet - Lan (RJ45), Bluetooth, USB 3.0, USB 2.0 SSD Capacity256GB RAM Amount4GB Screen Size14 CPU BrandIntel CPU Cores2 CPU FamilyIntel Core-i3 CPU Generation10
Possibly you may be interested
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase