Bizi Arayın!
0(850) 885 0393
--!>
0 Your Sepetim

LOGITECH H540 MİKROFONLU KULAKLIK SİYAH 981-000480

H540

Resmi Büyütmek İçin Üzerine Gelin

[Fiyat sorunuz]
Tükendi
5099206038868
Image
H540 USB Computer Headset
Hassas ses için lazer ayarlı sürücüler ve dahili ekolayzer. USB tak ve çalıştır bağlantısı müzik, film ve çağrıların keyfini zengin, dijital stereo sesle o an çıkarmanıza olanak tanır. Kulak üzeri denetimler ve ses kapatma gösterge ışığı, mikrofonun sesinin kapalı olduğunu kolaylıkla görmenizi sağlar.
YÜKSEK TANIMLI SES KALİTESİ
Lazer ayarlı sürücüler ve dahili ekolayzer müzik, oyun ve çağrılarda sizi tamamen saran zengin, dijital ses sağlar. Bu tak ve çalıştır USB kulaklık, yazılım yüklemeye gerek kalmada her PC ve Mac bilgisayarla kullanılabilir.
GÜRÜLTÜYÜ ENGELLEYEN MİKROFON
İstenmeyen arka plan gürültüsünü en aza indirerek net görüşmelere imkân tanır. Sağ tarafta yer alan mikrofonun konumu daha iyi ses yakalama amacıyla değiştirilebilir. Az yer kaplayan mikrofon kolu, kullanmadığınız zamanlarda önünüzü kapatmaması için başlığın içine gizlenebilir.
KULAK ÜZERİ DENETİMLER
Sağ kulaklık üzerinde yer alan basit kulak üzeri denetimlerle çağrılarınızın sesini ayarlayın veya sesini kapatın. Kulaklık kablosundaki kolay görünen ışık göstergesi sayesinde sesin kapalı olduğunu doğrulayabilirsiniz.
DOLGULU KONFOR
Son derece konforlu, ayarlanabilir tasarım Yumuşak, dolgulu pantazot başlık ve kulaklıklar sayesinde saatler boyu kullanımın ardından bile iyi hissedersiniz.
USB BAĞLANTISI
USB bağlayıcı sayesinde kolaylıkla takıp çalıştırabilirsiniz. USB bağlayıcıyı bilgisayarınıza takın ve zengin stereo sesle sohbet, film veya müziğin keyfini hemen sürmeye başlayın.
Özellikler
Giriş Empedansı:
20 Ohm
Hemen hemen tüm platformlar ve işletim sistemleri genelinde yaygın arama uygulamalarıyla çalışır.
Warranty
2 Yıl Sınırlı Donanım Garantisi
Part Number

981-000480

Marka:
LOGITECH
Bağlantı Noktaları ve Arabirim:
  • AUX 3.5MM
Garanti Süresi:
24 Ay
Renk:
Siyah
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
 
Hızlı ve kaliteli teslimat

Türkiye'nin her yerine 200 ₺ üzeri ücretsiz kargo!

Banka Taksitleri
Tüm ürünler en az 2 yıl garantili.

Kalitesinden emin olduğumuz ürünlerin satış sonrası hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.